Hotline
+905435101034

Hakkımızda

Hakkımızda

Kişisel Gelişimin Meslek Edinme Eğitimin Türkiye'de en güvenilir adresine hoş geldiniz...

Günümüzde örgün eğitimle elde edilen bilgi ve beceriler, baş döndüren bir hızla değişimler karşısında çoğu zaman yetersiz kalması, bireylerin sürekli öğrenerek kendilerini yenilemesi gerektiğini ortaya çıkarmış hayat boyu öğrenmeyi bir zorunluluk haline getirmiştir.

 Enerji Gelişim Akademisi; bünyesinde açacağımız kurslardaki eğitimlerle, kursiyerlerimizin içindeki yetenekleri keşfedip ortaya çıkarmalarına, istihdam edilebilirliklerini arttırmalarına, farkındalıklarını ve birikimlerini zenginleştirmelerine, üretip gelir elde etmelerine imkan hazırlamayı hedeflemekteyiz. Öğrencileri rehabilite eden, dostluklar kurdurarak sosyal bir çevre edindiren, özgüven kazandıran merkezimizde birer kültür mozaği olması açısından da önem taşımaktadır.

Enerji Gelişim Akademisi; Bireysel olarak aktif yaşantımızı pozitif yönetmek, kendini geliştirmek, mesleğinde kendini geliştirmek, yeni bir meslek sahibi olmak ya da aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen herkese, donanımlı tecrübeli uzman eğitmenler eşliğinde gerek yüzyüze gerekse online uzaktan eğitimlerler sunmaktadır.

 

ISI KURUCUSU UZMAN EĞİTMEN GÜLAY ÖZTUNA VE PROFESYONEL EKİBİ 2000 Lİ YILLARIN BAŞINDAN BU YANA Türkiye de ve Avrupa mesleki eğitim, kişisel gelişim eğitimleri sistemindeki çıtayı yukarılara çekmek ve sektörün meslek grupları arasında kişisel ve mesleki gelişime katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur. 20 yılı aşan tecrübe ve 20.000 den fazla danışan ve mezunları ile Kişisel Gelişim, Meslek Edindirme, Eğitim sektöründe Sertifikalı Mesleki Eğitimler ile hem bireysel gelişime hemde sektörel gelişime sayısız yenilik ve verim katmıştır.

"BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR"

"MERDİVEN ALTI SAHTE EĞİTİM, SAHTE SERTİFİKAYA HAYIR" ilkesi ile  Profesyonel Eğitim Hizmetleri alanında Resmi Eğitim Kuruluşları & Uzman Eğitmen kadrosu ile eğitimde ve kalitede lider olabilmek, kurumların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için eğitim sistemi başta olmak üzere sektörler üzerinde eğitimle gerçekleştirilecek sürekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek, bu çalışmalarda hedeflerimizi takip ederek kaliteye uymak, süreç politikalarını İyi İzleyerek ülkemizde ve dünya'da kalite belirleyici olmak adına güvene ve başarıyı esas olan üstün profesyonel bir işbirliği İçerisine girilmiştir.

YAŞAM FELSEFEMİZ,

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Başvuru formunu doldurun eğitimler ile ilgili bilgi vermek için kısa sürede size ulaşalım.